HAKKIMIZDA

1995 yılında makina kiralama işini kendisine hedef edinerek yola çıkan firmamız hızla müşteri memnuniyeti ve karşılıklı kazanmayı amaçlayarak hergün daha da büyüyerek yoluna devam etmektedir. Müşterilerimize ilk seferinde ve her seferinde kaliteli,hızlı ve güvenilir hizmet vermeyi ana ilkemiz olarak benimsememiz,firmamızın temelini oluşturan yegane unsurumuzdur.

Hizmet ettiğimiz inşaat, iş makinası kiralama ve iş makinası nakliyat sektöründe, değerli müşterilerimizin başarısına rakiplerimizden daha fazla katkıda bulunmak daha fazla destek sağlamak,hizmetlerimizi ilk seferinde ve her seferinde daha kaliteli yaparak konumumuzda önde gelen firmalardan olmaktır.

Geniş destek hizmetlerimiz ile iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak, yüksek müşteri memnuniyeti ve bağlılığı sağlamaktır.

MAKİNA PARKURUMUZ

LODER LASTİKLİ

Loder Lastikli: Kazı, yükleme, malzeme indirme işlerinde en hızlı ve en ekonomik çözüm için Yiğit Makina'nın makina parkındaki kazıcı yükleyici çözümleriyle her zaman hizmetinizde.

MİNİ EKSKAVATÖR

Dar alanlarda, hassas zeminlerde veya zorlu şantiye koşullarında kazma ve kırım işleri mini ekskavatörlere emanet. Yiğit Makina'nın mini ekskavatör çözümleriyle her zaman hizmetinizde.

TELEHANDLER

Yükleme ve indirme işlerinde en hızlı ve en kompakt makina çözümü Telehandler. Yiğit Makina'nın boyut ve tonaj alternatifli makina filosu ile her koşula uygun Telehandler çözümleriyle her zaman hizmetinizde.

1.5 ve 45 TONLUK EKSKAVATÖR

Hafriyatçıların "olmazsa olmazı". Kazı, yükleme, kırıcı, malzeme indirme işlerinde en hızlı ve en ekonomik çözüm için Yiğit Makina parkındaki kazıcı yükleyici çözümleriyle her zaman hizmetinizde.

UZUN BOMLU EKSKAVATÖR

Yiğit Makina'nın mini ekskavatör çözümleriyle her zaman hizmetinizde.

SİLİNDİR

Zemin düzeltmede en hızlı ve en kompakt makina çözümü silindirler. Yiğit Makina'nın boyut ve tonaj alternatifli makina filosu ile her koşula uygun silindir çözümleri her zaman hizmetinizde.

ATEGO KAMYON & TIR

Atego kamyon ve Tır lojistik işlerinde en hızlı ve en ekonomik çözüm için, Yiğit Makina; makina parkındaki kamyon ve tır çözümleriyle her zaman hizmetinizde.

TRANSMİKSER

Transmikser konusunda en hızlı ve en ekonomik çözüm için, Yiğit Makina; makina parkındaki transmikser çözümleriyle her zaman hizmetinizde.

TRAKTÖR

Traktör konusunda en hızlı ve en ekonomik çözüm için, Yiğit Makina; makina parkındaki traktör çözümleriyle her zaman hizmetinizde.