BİZİMLE NEDEN ÇALIŞMALISINIZ ?

01

.

3 farklı tipte 100’den fazla makinayı istediğiniz zaman kullanırsınız.

02

.

Sadece kullandığınız kadarını ödeyerek işinizi risksiz büyütürsünüz.

03

.

İstediğiniz yere tek telefonla makina gönderirsiniz.

04

.

Bakım maliyetlerinden kurtulursunuz.

05

.

Makina çeşitliliği için yüz binlerce lira harcamak zorunda kalmazsınız.

06

.

Makina eksikliği sebebiyle hiçbir işi kaçırmazsınız.

07

.

İhtiyacınız olan iş makinası, operatörüyle birlikte istediğiniz zaman tek telefonla işinize gelir, şantiyeniz hiç durmaz.

08

.

Eğitimli operatörlerimiz işinizi tam zamanında ve kusursuz bitirir, sizin de içiniz rahat eder.

09

.

Ayka toprak güvencesiyle; güvenilir, profesyonel hizmet almanın ayrıcalığını yaşarsınız.

MAKİNA PARKURUMUZ

LODER LASTİKLİ

Loder Lastikli: Kazı, yükleme, malzeme indirme işlerinde en hızlı ve en ekonomik çözüm için Yiğit Makina'nın makina parkındaki kazıcı yükleyici çözümleriyle her zaman hizmetinizde.

MİNİ EKSKAVATÖR

Dar alanlarda, hassas zeminlerde veya zorlu şantiye koşullarında kazma ve kırım işleri mini ekskavatörlere emanet. Yiğit Makina'nın mini ekskavatör çözümleriyle her zaman hizmetinizde.

TELEHANDLER

Yükleme ve indirme işlerinde en hızlı ve en kompakt makina çözümü Telehandler. Yiğit Makina'nın boyut ve tonaj alternatifli makina filosu ile her koşula uygun Telehandler çözümleriyle her zaman hizmetinizde.

1.5 ve 45 TONLUK EKSKAVATÖR

Hafriyatçıların "olmazsa olmazı". Kazı, yükleme, kırıcı, malzeme indirme işlerinde en hızlı ve en ekonomik çözüm için Yiğit Makina parkındaki kazıcı yükleyici çözümleriyle her zaman hizmetinizde.

UZUN BOMLU EKSKAVATÖR

Yiğit Makina'nın mini ekskavatör çözümleriyle her zaman hizmetinizde.

SİLİNDİR

Zemin düzeltmede en hızlı ve en kompakt makina çözümü silindirler. Yiğit Makina'nın boyut ve tonaj alternatifli makina filosu ile her koşula uygun silindir çözümleri her zaman hizmetinizde.

ATEGO KAMYON & TIR

Atego kamyon ve Tır lojistik işlerinde en hızlı ve en ekonomik çözüm için, Yiğit Makina; makina parkındaki kamyon ve tır çözümleriyle her zaman hizmetinizde.

TRANSMİKSER

Transmikser konusunda en hızlı ve en ekonomik çözüm için, Yiğit Makina; makina parkındaki transmikser çözümleriyle her zaman hizmetinizde.

TRAKTÖR

Traktör konusunda en hızlı ve en ekonomik çözüm için, Yiğit Makina; makina parkındaki traktör çözümleriyle her zaman hizmetinizde.